Balık Burcu Özellikleri

Balık burcunun grubu su, değişken, negatif ve dişidir. Gezegen için ise yötetici gezegeni Jüpiter ve Neptündür. Balık burcunun rengi mavi ve yeşil tonlarıdır. Şans getiren sayısı 3, şanslı günü ise Perşembedir. Hayatta sevmediği hatta cephe aldığı burç ise başaktır. Papatya, zambak, beyaz gül gibi çiçekleri severler.

Kişisel özellikleri

Balık burçları genel olarak eli açık ve sabırlı burçlardır. Aynı zamanda uysallıkları, dürüstlükleri ve vicdan sahipliğiyle ön plana çıkmaktadırlar. Kendi kurduğu  hayal dünyasında yaşamayı severler. Dış etkenlerden çok etkilenmektedirler. Düş dünyasına bakarak aptal olduğunu düşünürsünüz ancak bir balık burcu çok akıllı ve kurnazdır. Sinirini içine atarak sakin bir görüntü verirler. Balık burçlarının en bilinen özelliği duygusal olmasıdır fakat duygusal ve kırılgan yapısının altında her işin üstesinden tek başına gelebilen güçlü bir yapısı vardır.

Balık burcu kadını nasıldır?

Balık burcu kadını romantizme ve sonsuz aşka bütün kalbiyle inanır. Bir sürü hayal kırıklığına rağmen aşkı aramaktan vazgeçmezler. Duyguları o kadar karışıktır ki kendisi bile işin içinden çıkamaz. Herkese güvenmezler ve hayatına girecek insanlardan sürekli güven vermesini beklerler. Alışkanlıklarından kolay vazgeçebilirler en büyük aşklarından bile. Evlilik fikrine en yatkın burçtur ve çocuk konusunda acelecilerdir. Geçmişine karşı çok saygılı olurlar ve kimsenin laf söylemesine izin vermezler. Annelerine çok düşkünlerdir. Duygu ve sezgi bakımından güçlü bir burçtur. İdeal eşlerini gördükleri anda onların önemli bir yere sahip olacağını anlarlar ve hissederler. Affedemediği tek bir konu vardır aldatılmak. Aldatılayı da aldatmayı da hiç sevmezler. Aşkta duygularıyla haraket ederler ve güvenli ilişkileri severler. Duygularını açık açık dile getirmezler ve dile getirmekten hoşlanmazlar. Güvendikleri insanların görüşleri ve destekleri onlar için çok önemlidir.

Balık burcu erkeği nasıldır?

Balık burcu erkeği yalnızdır. Haraketleri belirsizdir nerde ne yapacağı hiç belli olmaz. Sizden onun hayatında yaşamanızı bekler. Sizin hayatınızla ilgilenmez sadece kendisi var gibi haraketler eder. Onu böyle kabul etmezseniz ve değiştirmeye çalışırsanız sizden uzaklaşır. Çevreye uyum sağlamaz kendi bildiğini yapar ve kimseye kendini belli etmez. Kendilerini güvende hissetmeyi severler ve kendilerini korunmaya ihtiyaç duyarlar. Bu şartları kabul ederseniz ömür boyunca mutlu olursunuz eğer ondan uzaklaştığınızı hissederse sizden sessizce uzaklaşacaktır. Yeni arayışlara geçecektir.

Balık burcunun aşk hayatı nasıldır?

Bakımlı ve güzel olduğunuz için bir sürü insanın dikkatini çekersiniz. Genel olarak narin ve kırılgan bir yapınız vardır. Karşınızda ki huzurlu olması için  sakin bir yüz ifadeniz vardır. En garip özelliği de çok mutluyken bir anda  modunuz düşer. Gerçek aşka ihtiyaç duyarsınız fakat hep imkansızın peşinde olursunuz. Duygularını paylaşacak insanlar arasınız ve bu insanlar sizin için çok önemli olurlar. Her türlü duyguyu kendi içiniz de yaşarsınız kimseye belli etmeden.

Balık burcunun iş hayatı nasıldır?

Balık burcu genel olarak ofis işlerini sevmemektedir sanat insanıdır.  Sürekli kendini yüksek yerlerde görmek isterler. Kalabalıklar dikkatini dağıtır ve yapacağı işe odaklanamaz.

Balık burcu eğlence hayatı?

Dışarıdan sakin görünürler fakat içlerinde fırtınalar kopar. Olduğu ortamlarda genel olarak odak noktasıdır. Çevresi oldukça geniştir. Dokunduğu her şeyi güzelleştirme etkisi vardır. Ağlamaya meğilli olduğu için hiç tanımadığı insanların derdine üzülebilir. Partilerde özenle giderler ve dikkati güzelliğiyle gerek bakışlarıyla üstlerine çekerler. Partinin ilerleyen kısımlarında kimse onları tanıyamaz hale gelir durguluğunun altından adeta bir enerji patlaması çıkar.

Balık burcu sağlık durumu nasıldır?

Ortamın enerjisini aynı şekilde geri yansıtan bir burçtur. Melankolik bir burçtur gerçekleri ve hayallerini karıştırırlar. Kafasına taktığı sorunları sürekli düşünür ve büyümesine neden olur. Uykuya düşkündür çok uyusa bile uykusuzluk çeker. Sinirleri de duyguları gibi çok hassastır. Bünyesi çok dayanıksızdır buna rağmen her sorunlarını aşamadığında alkole sığınır. Araştırmalara göre en çok intihar ve psikolojik tedavi gören insanlar balık burçlarıdır. Bütün kışı hasta geçirirler ve ayakları biraz üşüyünce hemen karınları ağırır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz