Boğa Burcu Neden Aramaz

 

İnatçılığı ile bilinen boğa burçlarına istemediği bir şeyi yaptırmanız çok zordur. Kendi istekleri doğrultusunda yaşayan ve bu yapıda olan boğa burcu çevresine bazen ızdırap olabilir.

 

Boğa Burcu Özellikleri

 

21 Nisan – 21 Mayıs tarihlerinde doğan kişileri kapsayan burç, boğa burcudur. Astroloji de bu insanların özelliklerine ışık tutar. Gelecek odaklıdırlar. Her şeyin planlı ve programlı olması ve yaşamlarını bu doğrultuda sürdürmeleri onlar için önemlidir. Konfor alanlarından vazgeçemedikleri gibi aynı zamanda lüksü de severler. Bu özellikleri onları biraz da materyalist bir insan yapar. Konu böyle olunca da yatırımı severler. Boğa burçları, finansal olarak güçlü kişilerdir. İnatçı yapıları, kendi bildiklerini okuma konusunda onları tanımlar. Boğa burcu için ilişkiler aşkı bulana kadar çabuk gelip geçici bir yapıdadır. Fakat aşkı bulduklarında güvenilir, sadık ve doludizgin yaşarlar. Karşı taraftan da aynı performans beklenir. Aksi takdirde hayatlarından bir kalemde siler ve arayıp, sormaz. Sinirleri saman alevi gibidir. Bir anda parlayarak, bir anda sönmesi mümkündür. Sabırlıdırlar, fakat sabrın sonunda istediğine ulaşamazsa bu onların kinci yapısını ortaya çıkarır. Sıcakkanlı ve ortamın aranan yüzü olan bu burçların en önemli özelliği, hayat mottosu olarak da belirlediği huzurlu bir yaşam arayışıdır. Bu uğraş onları iş hayatında da güvenilir ve kazanma hırsı olan bir insan yapar.

boğa burç özellikleri - Boğa Burcu Neden Aramaz

İlişkide Boğa Burcu Kadını

 

Boğa kadını romantizmi sevmediği yönünde davranışlar sergilese de romantik yemekler, hediyeler, mum ışığı ilişkide görmek istediği unsurlardır. Tabii bu hediyelerin maddi değeri yüksek olursa daha çok hoşlarına gidecektir. Sadık ve güvenilir olan boğa kadını dışarıdan soğuk gözükmesine rağmen yumuşak kalpli, vicdanlı bir yapıdadır. Yemek yemeyi sever, bu sebeple iyi bir aşçı onun gönlünü fethedecektir. Aynı zamanda tutkulu olan bu kadınlar tüm duyguları doludizgin yaşadıkları için oldukça kıskançtırlar.

 

İlişkide Boğa Burcu Erkeği

 

Partnerinin fiziksel görünüşüne oldukça önem veren boğa erkekleri, Yakınlığı severler. Dokunmak, sarılmak onların vazgeçilmezidir. İlişkide güvenilir ve sadık bir tutum sergilerler. Yalanı sevmezler, yakaladıkları takdirde geri dönüş düşünmez. Vazgeçmeyen ve savaşçı bir yapıya sahiptirler. Sevdikleri için her şeyi yaparak, asla pes etmezler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz