El Kınası Modelleri Nasıl Yapılır?

 

Kendi düğününüz, bir arkadaşınızın düğünü, bir festival veya bir parti olsun, çoğu kız ellerini ve ayaklarını karmaşık ve zarif güzel el kınası modelleri desenleriyle kaplamayı sever. El kınası modelleri şüphesiz en iyi geçici dövme sanatlarından biridir. Aynı zamanda düğünlerde en paha biçilmez dekorasyondur. Aynı zamanda son derece dekoratif ve yaratıcıdırlar. El kınası modelleri nasıl yapılır, dövme gibi çeşitli şekillerde ve ayrıntılı bir şekilde uygulanabilir mi bu yazıda bunu öğreneceğiz.

 

Evet, düğünlerde ve günlük hayatınız için ayrıntılı uygulamalar yapabilir ve dekoratif şekilde kullanılabilirsiniz. Bu günlerde, dünya el kınası modelleri sanatı ile çok yaratıcı hale geldi ve birçok modeli de mevcut.

 

El Kınası Modelleri Nasıl Yapılır?

 

Geçici dövmeler için kullanılabilen el kınası modelleri tasarımları mevcuttur. Farklı tasarımlarda olurlar. Küçük, büyük, komple el üstünü kaplayan ya da kolu kaplayan el kınası modelleri vardır. Peki, el kınası modelleri nasıl yapılır zor mudur, büyük bir beceri gerektirir mi ya da ne gibi avantajları vardır? El kınası modelleri çıkartmaları ile ilgili en iyi şey, dövmenizi neredeyse her hafta değiştirebilmenizdir. Haydi, çeşitlerine bir göz atalım.

El kınası nasıl yapılır - El Kınası Modelleri Nasıl Yapılır?

Mango El Kınası Modeli

 

Mango tasarımı, el kınası modelleri tasarımları arasında en klasik olandır. Mango tasarımı yeni yapmaya başlayanlar için hassas ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış gibi gelebilirler. Ancak bu tasarımı daha çekici hale getirir. Bunlar boynunuzda, ellerinizde ve ense üzerinde çok iyi görünürler. Harika bir görünüm için birden fazla mango tasarımı da kullanabilirsiniz.

 

Tavus Kuşu El Kınası Modeli

 

Çoğu kişi, tavus kuşunun canlı renklere sahip, güzel kuyruğu ile bilinen en çekici kuş olduğunu kabul edecektir. Tavus kuşu el kınası modelleri nasıl yapılır şeklinde arama yaptırılan modellerden biridir. Boyunda, kollarda, ellerde ve hatta bacaklarda kullanılabilir. Ve gerçekten çok güzel göründüklerini itiraf etmek gerekir.

 

Süslü Çember Modeli

 

Dairesel şekillerdeki el kınası modelleri tasarımları çok çekici ve zarif görünürler. Dairesel dövmeler daha ince çizgileri vurgulayan pırıltılarla göz doldurur. Ayak ve el bileklerinde oldukça hoş görünürler. Kolunuzda veya ayak bileğinizde bir sanat eseri yaratmak için yaratıcılığınızı kullanın ve bu modellerle oynayın.

El kınası modelleri 1 - El Kınası Modelleri Nasıl Yapılır?

Hayvan Motifleri

 

Hayvan yüzlü çıkartmalarla vahşi tarafınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Kaplan, yunus, kuş ve kelebek motiflerinde el kınası modelleri nasıl yapılır sorusuna hızlı bir şekilde yanıt bulun. Bu çıkartmalar bir dövmeye benziyor ve bir pakette geliyorlar. İşte her hafta kolunuza farklı bir hayvan yapabilirsiniz. Artık bu yöntemle model çıkarmak çok kolay olacak.

 

Geleneksel Hint El Kınası Modelleri

 

Geleneksel el kınası modelleri çıkartmaları genellikle süslüdür. Birkaç eğri ve yaprakları ile sarmaşıklar ile bezelidir. Çok büyük değillerdir. Bazen bunlar, elinizde büyüyen bir asmayı göstermek için uzun şeritler olarak da resmedilebilir. Bunlar elinizin veya bacağınızın uzunluğunda yapılınca çok güzel görünüyorlar.

El kınası - El Kınası Modelleri Nasıl Yapılır?

Çağdaş ve Soyut Modeller

 

El kınası modelleri çıkartmaları çeşitli boyut ve şekillerde gelir. Ayrıntılı tasarımları sevenler daha büyük desenleri seçebilirken, cüretkar olmayanlar çeşitli mütevazı ve sevimli tasarımlar arasından seçim yapabilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce yaratıcı çıkartma var. Küçük bir yıldız, üzüm salkımları, kar taneleri seçebileceğiniz birçok modelden sadece birkaçıdır. Bilekte ve hatta boynunda sevimli görüneceklerinden eminiz.

 

Çocuklar İçin El kınası Modelleri

 

El kınası modelleri çıkartmaları da çocuklar için uygundur. Küçük prensesin dövmesi istiyorsa, hayır demeyin. Seveceğinden emin olduğu sevimli el kınası modelleri yapabilir ya da alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz kızlar için birçok desen vardır ve bir oğlunuz varsa, çeşitli otomobil, bisiklet ve motosiklet tasarımlarından birini de seçebilirsiniz. Bu el kınası modelleri, diğer çıkartmaların askine doğal olduğu için güvenilirlerdir. Cildinizin sağlığı için endişelenmenize hiç gerek yoktur.

 

Boncuklu El Kınası Modelleri

 

Boncuklu ya da yaldızlı el kınası modelleri, kına gecesi ya da gelin olanların da çok hoşuna gideceğin modeldir. Zarif, benzersiz, gümüş ya da altın görünümü ile kınanın üzerinde parıldayarak dikkat çeker. Bu ek süslemeler çok küçüktür ancak kınaya zarif bir görünüm kazandırır. Bu boncuklar el kınası kaldığı sürece kalır ve sonunda düşer. Cilt dostu olan bu ürün sizi melek gibi gösterecek.

 

Çiçek Motifleri

 

Bu el kınası modelleri çıkartmaları ile güzel çiçek tasarımları oluşturabilirsiniz. Bu çıkartmaları avuç içlerinize ve parmaklarınıza uygulayın ve ellerinize egzotik çiçekler ve çiçek desenleri ne kadar mucizevi bir şekilde alabileceğinizi izleyin. Gerçekten şaşırtıcı!

 

Düğün sezonu devam ederken, el kınası modelleri nasıl yapılır diye aradığınız şu günlerde, bazı güzel süslemelerle karşılaşmak istediğinizi biliyoruz. İşte, bu el kınası modelleri ile artık geleneksel bir kına için harcanan zaman olmadan her seferinde farklı bir görünüm elde edebileceğinizi ve hangi modellere bakabileceğinizi paylaşmış olduk.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz