Yay Burcu Kadını Nelerden Etkilenir?

 

Yay burcu genel özellikleri itibari ile yıldız haritasındaki en ilginç burçlardan biridir. Ateş elementi olan bu burç coşkulu, heyecanlı ve atılgan yapısı ile ilgi çeker.

 

Yay Burcu Kadını

 

Yay burcun da diğer burçlardan olduğu gibi erkek ve kadın özellikleri bazı farklılıklar göstermektedir. Yay kadını gezmeyi, eğlenmeyi, yeni yerler keşfetmeyi seven; yeni insanlar tanımaktan hoşlanan rahat bir kadındır.

 

Bağımsızlığına düşkün yay kadını, sınırları geçmekten zevk alır. Sabit olmak hiç hoşuna gitmez.

 

Yay kadını rahatlığına şıklığı kadar önem verir. Bu sebeple çoğunlukla salaş, rahat bir giyim tarzını benimser.

 

Yay kadını aşırı yan yana aşırı bunaltıcı ilişkileri sevmez. Yeni deneyimlerden hoşlandığı için ilişkilerinde de her daim yenilik arayacaktır.

Entelektüel düzeyi yüksek olan yay kadını için, birlikte olduğu kişinin farklı ve derin bir bakış açısının olması önemlidir. Sığ kişilikler yay kadınını pek etkilemez. Fiziksel görünüşüne dikkat ettiği kadar, kendini geliştirmeye ve entelektüel düzeyde ilerlemeye çalışan bir erkek yay kadınını etkileyecektir.

 

Yay Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

 

Bu burcun kadını astroloji açısından en doğal kadındır. Eğlencelidir. Heyecanlıdır, maceralara atılmaya bayılır. Yeni diller öğrenmek, yeni kültürleri ve insanları tanımak ister. Bu konularda konuşabilecek kültürlü bir erkek onu etkilemeyi başaracaktır.

 

Yay burcu kadınını, çok pahalı hediyeler değil daha çok bir hikayesi olan hediyeler etkiler. Ona hediye alırken bunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Bu burcun kadınları bir erkekten hoşlanır ise ilk adımı onun atmasını beklemez. Dobra bir şekilde beğenisini belli eder.

 

Yay kadınının beğenisini kazanmak zordur. Onu etkilemek için öncelikle dürüst olmak gerekir. Bu burç dürüstlüğe çok önem verir. Karşılıklı dürüstlük bir ilişkinin olmazsa olmazıdır.

 

Yay Kadını Nelerden Hoşlanmaz?

 

Yay kadını eleştirici bir kişiliğe sahiptir. Gördükleri ve yaşadıkları hakkında bir fikri vardır. Bu fikir, bilindik popüler görüşlerden çok farklı olabilir. Çünkü yay burcu olaylara kendilerine özgü bir bakış açısından bakarlar. Herkesin kabul ettiğini olduğu gibi kabul etmezler. Farklı ve özel bir hayat felsefeleri vardır. Yay burcu kadını muhafazakar, geleneksel tarzda bir kadın değildir. Ondan bu tarz isteklerden hoşlanmaz.

 

Bu burcun özelliklerinden birinin değişim ve yenilikçilik olduğu unutulmamalıdır. Bu burcun kadınları boğan, sıkıcı, kalıplara bağlı, kontrolcü, özgürlüğünü kısıtlayan erkeklerden hiç haz etmez. Onu etkilemek için öncelikle böyle bir ilişki isteğinde olmamak gerekir.

 

Yay burcu Zodiak’ın en bilge, iyimser ve ilham veren burçlarının başında gelir. Bu burcun kadını bir Amazon kadınına benzer. Özgürlüğünü kısıtlayacak bir ilişki yaşamak yerine yalnız kalmayı tercih edecektir. Onunla iyi bir ilişki için özel alanına saygı duymak on koşuldur.

 

Yay burcunda yaşamın amacı, aydınlanma yolculuğu olarak kabul edilebilir. Yay kadını ile bu yolculuğa çıkabilecek kadar korkusuz ve güçlü bir erkek, en etkileyici erkek tipidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz